Używając rozświetlacza, nadasz swojej cerze blasku oraz lekkiego powiewu świeżości. Za pomocą specjalnego pędzla zaaplikuj odrobinę kosmetyku na kości policzkowe, środek czoła, brodę, wzdłuż nosa, pod brwiami oraz na łuk kupidyna, a Twój make-up niemal od razu zyska bardziej profesjonalnego charakteru! Rozświetlacz jest jednym z najbardziej lubianych kosmetyków przez miłośniczki makijażu. Kosmetyk ten dostępny jest w różnych odcieniach, a także w rozmaitych formach: prasowany, w kredce, w płynie oraz w sztyfcie. Warto wybrać dla siebie taki, który nie będzie sprawiał niepotrzebnych problemów. W drogeriach dostępne są rozświetlacze takich marek jak: Makeup Revolution, Catrice, theBalm, MUA, Ecocera czy Affect. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Rozświetlacze do twarzy

Dlaczego warto stosować rozświetlacz podczas wykonywania makijażu?
Rozświetlacz jest kosmetykiem, który w swoim składzie posiada dużą zawartość pigmentów. To właśnie im zawdzięcza się nadawanie twarzy blasku, który pojawia się tuż po zastosowaniu rozświetlacza. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko zawdzięcza się światłu, które doskonale odbija się od wspomnianych pigmentów. Odpowiadając na powyższe pytanie — warto stosować rozświetlacz chociażby z tego względu, iż estetycznie rozświetla on cerę, a na dodatek sprawia, że wygląda ona na bardziej wygładzoną. Niektóre z miłośniczek makijażu, korzystają z rozświetlacza tylko w przypadku wielkich wyjść, na sesje zdjęciowe czy też na różnego rodzaju imprezy i przyjęcia. Jednak, coraz częściej można zauważyć kobiety, które stosują rozświetlacz na co dzień — wychodząc do pracy czy też na spotkanie z przyjaciółmi. Rozświetlacz staje się więc coraz popularniejszym kosmetykiem. A czy Ty posiadasz już ten kosmetyk w swojej kosmetyczce? Jeśli nie, może to dobry moment, aby to zmienić? Przejrzyj naszą ofertę rozświetlaczy i wybierz idealny kosmetyk rozświetlający dla siebie!

Jak aplikować rozświetlacz na cerę?

Nakładanie rozświetlacza na twarz jest banalnie proste, dlatego też opanuje je każdy, nawet największy makijażowy laik. Oczywiście, to jak nałożyć ten rozświetlający kosmetyk zależy od tego, w jakiej formie jest on dostępny. Bowiem, inaczej będzie aplikowało się rozświetlacz w kamieniu, a jeszcze w inny sposób rozświetlacz w płynie. Warto więc wymienić formy, w których dostępny jest kosmetyk, a następnie opisać jak go nakładać na cerę.

Rodzaje rozświetlaczy

rozświetlacz w kredce — najpierw należy nanieść kosmetyk na twarz, a następnie rozetrzeć go — można to zrobić za pomocą palców lub pędzelka
rozświetlacz prasowany — tutaj nie obejdzie się bez pędzla — w pierwszej kolejności należy nabrać odrobinę rozświetlacza właśnie na pędzelek, a następnie delikatnie muskać nim miejsca na twarzy, w których ma się znaleźć kosmetyk
rozświetlacz w płynie — w tym przypadku wystarczy nałożyć odrobinę kosmetyku na twarz, a następnie delikatnie wklepać go opuszkami palców
rozświetlacz w sztyfcie — za pomocą sztyftu należy zaaplikować kosmetyk w miejsca, które mają być rozświetlone, a następnie wklepać go opuszkami palców lub specjalną gąbeczką do makijażu

Mamy nadzieję, że wiesz już jak zaaplikować rozświetlacz na twarz. Teraz chcemy przypomnieć Ci jeszcze, w jakie miejsca na twarzy należy nakładać tenże kosmetyk. Rozświetlaczem powinno się zaakcentować kości policzkowe, brodę, środek czoła, łuk kupidyna, a także miejsce pod brwiami oraz wzdłuż nosa. Dzięki temu prawidłowo nadasz blasku swojej cerze, tym samym wygładzając ją oraz tworząc profesjonalny makijaż.

Gdzie znaleźć najlepsze rozświetlacze w dobrej jakości?


To pytanie jest już zbędne. Dlaczego? Jesteś już w doskonałym miejscu, aby zakupić idealny dla siebie dobrej jakości rozświetlacz! W sklepie Kosmetykomania oferujemy dziesiątki rozmaitych rozświetlaczy! Znajdziesz je u nas w czterech formach: w kredce, w sztyfcie, w płynie oraz w kamieniu, inaczej zwany prasowanym. Dostępne są rozświetlacze od znanych i lubianych marek, między innymi Golden Rose, Makeup Revolution, Essence, W7 czy Kryolan. Jak więc widać — wybór jest spory.

Author

Artykuł napisany przez redaktorów portalu dla kobiet Azula.pl. Jesteśmy ekspertami z dziedziny biznesu, porad dla kobiet, marketingu itp. Dokładamy starań, aby nasze artykuły były jak najlepszej jakości i dawały Wam kobietą dużo inspiracji, wiedzy i pomysłów.

Napisz komentarz