Responsywne strony WWW

Strona idealnie dopasowana do każdego rodzaju urządzenia: tablety, telefony, notebooki, komputery stacjonarne.

WordPress / CMS

Zmiana treści, dodanie zdjęć do galerii czy dodanie zakładki staje się zabawnie proste. Strony wykonane przy użyciu najbardziej popularnego systemu do zarządzania treścią jakim jest WordPress.

Dedykowane aplikacje

Strony/Aplikacje WWW wykonane na zamówienie w pełni spersonalizowane. Zmniejsz koszty komunikacji oraz przepływu informacji wewnątrz firmy, usprawnij jej działanie i zwiększ zysk!

Modernizacje stron WWW

Wykonujemy drobne i kompletne modernizacje stron zgodnie z życzeniami klientów. Wizerunek internetowy to podstawa sukcesu.

Grupa specjalistów, zarażonych pasją tworzenia wszelkiego rodzaju produktów z branży IT. Większość z nas na co dzień pracuje w mniejszych / większych firmach związanych głównie z wytwarzaniem wszelakich produktów informatycznych. W zależności od złożoności projektu oraz używanych technologii jesteśmy w stanie dobrać odpowiednich specjalistów. Baza doświadczenia zdobytego w różnych projektach w różnych firmach oraz wymiana wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie odnaleźć się w każdym projekcie. Świadcząc jednocześnie usługi na najwyższym poziomie, dbając o pełną satysfakcję Klienta.